Асортимент

Ткани

Пропонуємо широкий асортимент тканин виробництва Туреччини, Іспанії, Італії, Франції, Бельгії, Німеччини, США. У колекціях містяться тканини для різних стилів інтер’єрів, різноманітні за тематикою, кольором, щільності, складу.

no images were found

Фурнітура

Закінчений вигляд вашого вікна додасть різноманітна фурнітура: кисті, підхоплення, магніти, затискачі; бахрома, стеклярус, шнури; стінові утримувачі супутні матеріали.


стінові утримувачі

Сонцезахисні системи

Жалюзі-системи які найчастіше використовують для балконних вікон, офісних приміщень, магазинів, приміщень де потрібно максимально зручне і практичне обрамлення окон.Технологія виготовлення дозволяє зробити будь-які розміри та конфігурації необхідні вам.Так ж досить популярними є рулонні системи, які застосовують як для нежитлових приміщень так і для квартир, будинків, кафе, ресторанов.Шірокій асортимент декоративних тканин дозволить підібрати рулонні штори під будь інтерьер.Необичним рішенням в декоруванні вікон є системи пліссе.Іх можна використовувати як на стандартних так і на фігурних вікнах.
Різноманітність систем і видів кріплення дають можливість встановити їх на вікна будь форми.Также зовнішні системи, такі як маркізи, рефлексоли, зовнішні жалюзі-створять максимальний комфорт і легкість у використанні.

Карнизи
Правильно підібраний карниз, запорука краси ваших вікон! При виборі треба враховувати особливості моделі, вікна, размеров.Для приміщень з низькими стелями краще встановлювати стельові пластикові або алюмінієві карнізи.Гнущіеся алюмінієві карнизи ідеально підходять для еркеров.Также ламбрікенная планка (сліп) дозволить вам кріпити декор так щоб він не заважав руху штор. карнизи з управлінням полегшать завдання з закриванням та відкриванням штор.Кованние карнизи зручні у використанні і надають будь-якої моделі штор особливий шарм.
Для любителів автоматики, у нас є системи «Розумний будинок». Вони дозволять максимально полегшити управління та контроль всього, що відбувається в будинку навіть на відстані.
Все більшу популярність набирають такі види карнизів як рімскіе.Оні дуже прості у використанні і є гарною альтернативою для ролетних систем і жалюзей.

Текстиль для дому

Важливим моментом затишку є текстиль. В асортименті постільна білизна, покривала, скатертини, рушники відомих виробників LE VELE, POLO, АNTILO а також російська продукція.

Комментарии запрещены.