Про нас


         Салон гардин «Confort» надає послуги по оформленню вікон. Ми здивуємо вас ексклюзивними і оригінальними ідеями які розроблять для вас наші дизайнери. Залежно від моделей вони запропонують вам декоративні тканини, підберуть штори, гардини на будь-який смак. Ми орієнтуємося на дві основні групи: домашню та ресторанно — готельну. Розробляємо з урахуванням ваших бажань і пропозицій стиль та імідж, як вашого будинку, так і готелі, кафе, бару, ресторану.


         Широкий асортимент штор можна побачити в різноманітних колекціях світових виробників (Італії, Іспанії, Франції, Німеччини та Туреччини), які постійно поповнюються новими дизайнами. Як приємне доповнення до широкого асортименту якісних тканин, ми пропонуємо великий вибір шторної фурнітури, карнизних систем та інших текстильних матеріалів для оформлення вікон: штори (римські штори, рулонні штори, штори плісе), жалюзі (вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, зовнішні системи). До будь-якого типу штор можемо запропонувати карнизи (профільні карнизи, декоративні карнизи), система автоматизації штор.
Велику увагу приділяємо якісному та своєчасному пошиття. Професійні технологи та закрійники втілять в життя самі незвичайні рішення.
Також ми можемо доповнити ваш інтер’єр різноманітним текстилем: чохли, балдахіни покривало, декоративні подушки, скатертини, комплекти постільної білизни (бавовна, бязь, сатин, джакард, бамбук).
Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги монтажу карнизів та сонцезахисних систем. А також послуги доставки і навішування готових комплектів штор.
 

         Точні виміри та індивідуальна розробка ескізів, які здійснюють наші дизайнери, полегшать завдання вибору моделі. Після детального підбору матеріалу і необхідної для пошиття фурнітури, дизайнер оформляє замовлення, який буде контролюватися їм на кожному етапі роботи. Послуги надаються салоном «Confort» полегшать робочий процес і дозволять виконати роботу в зазначені терміни. Для цього в нашому штаті є досвідчені монтажники, які виконують установку складних форм карнизів, а також усіх видів сонцезахисних систем (ролети, жалюзі, плісе). Закрійниці та швачки виконають роботу будь-якої складності, в тому числі пошиття покривал, чохлів, ламбрекенів. Наступним етапом роботи буде навішування готового замовлення. Його швидко і якісно здійснюють дизайнери, з докладним поясненням по догляду за тим чи іншим виробом. Завершальними акцентами і прикрасою будь-якого текстилю, вважається правильно підібрана фурнитура, яка в нашому салоні здивує вас кількістю і різноманітністю свого дизайну. Кисті, магніти, стеклярус, бахрома вас порадують своєю незвичністю і унікальністю.

         Для постійних клієнтів діє гнучка система скидок. Проводяться акції та розпродажі. У нас є все для вашого затишку. 

Будемо раді створити затишок для Вас і вашого будинку!

 

Комментарии запрещены.